603 528 051
Napište nám kdykoliv! info@super-kvetinace.cz
Slide 3
Slide 1
Slide 2
  • Dárek k nákupuDárek k nákupuPři objednávce vyšší než 3 000 Kč
  • Doprava zdarmaDoprava zdarmaPři nákupu nad 2 500 Kč
  • Velký výběr z různých druhůVelký výběr z různých druhůNa jednom místě vyberete vše pro dům i zahradu.
Doporučené produkty

Květináče, truhlíky a vše pro zahradu

Život v květináči je v tomto období drsnější a kořeny nejsou tak chráněné, jako když jsou v zemi. Aby přežil i květináč, doporučujeme silnější plasty nebo beton (v případě dřevěných květináčů je vhodné je nemít přímo na zemi, aby vlhkost nevzlínala).

Vhodné trvalky, které jsou schopné přežít zimu v květináči nebo v půdě na zahradě jsou například: Břečťan (Hedera), čemeřice (Helleborus), dlužicha (Heuchera), rozchodníky (Sedum), odolné druhy trav, čistec vlnatý (Stachys), ruj vlasatá (Cotinus), vrbina penízková (Lysimachia) a další.

Venku je sice chladné a nepřívětivé počasí, případně sněhová pokrývka, ale samozřejmě o to zelenější truhlíky a květináče můžeme mít doma, v interiéru. Vyzkoušejte například tyto nenáročné pokojovky, které přežijí téměř vše: lopatkovec (Spathiphyllum), zamiokulkas (Zamioculcas), fíkovník (Ficus), orchideje (Phalaenopsis), ledviník (Nephrolepis), africká fialka (Saintpaulia)… V kombinaci s designovými květináčemi (Juka, Finezia, Lilia atd.) z naší nabídky budete mít doma krásně zeleno a útulno.

Nejprodávanější produkty