603 528 051
Napište nám kdykoliv! info@super-kvetinace.cz
Slide 2
Slide 3
Slide 1
  • Dárek k nákupuDárek k nákupuPři objednávce vyšší než 3 000 Kč
  • Doprava zdarmaDoprava zdarmaPři nákupu nad 3000 Kč
  • Velký výběr z různých druhůVelký výběr z různých druhůNa jednom místě vyberete vše pro dům i zahradu.
Doporučené produkty

Květináče, truhlíky a vše pro zahradu

Podzimní čas nemusí být jen pochmurný a smutný. Máme pro vás nachystané truhlíky a květináče, které spolu s odpovídající barevnou výsadbou prozáří vaši domácnost i zahradu.

Pro podzimní truhlíky doporučujeme například barevné Chryzantémy (listopadky), které jsou velmi dekorativní a v kombinaci se stálezelenými keříky (Hebe, kručinka, cesmína, zimostráz...) či trávami (kostřava...) působí nádherně.

Úžasné jsou samozřejmě různé barvy i velikosti vřesů. Nám se například velmi líbí v osázeném truhlíků s brusnicí brusinkou.

Nezapomínejte také třeba na astry, levanduli nebo macešky, které nabízejí nepřeberné množství líbezných květů a v kombinaci třeba se zakrslými jehličnany nebo voňavými bylinkami (citronový tymián...) působí velmi romanticky.

Nyní je čas věnovat se více interiérovým květináčům. Pokud chcete mít doma pěkné designové květináče a truhlíky po celý rok, vyzkoušejte třeba ty od nás. Zde uvádíme příklady interiérových nádob, které nabízíme: Begonia ratan, Finezia, Juka, Lilia, Rosa, Triola nebo třeba Werbena. Budeme rádi, když nám dáte vědět zpětnou vazbu, jak se vám líbí naše produkty a jak jste s nimi spokojeni; třeba na náš Facebook.

Nejprodávanější produkty